Home / Baymak Servisi / Yoğuşmalı Fan Tamiri

Yoğuşmalı Fan Tamiri

Baymak Yoğuşmalı Fan Tamiri Servisi Türkiye kombi Baymak Yoğuşmalı Kombi 

Baymak Luna ht kazan Yoğuşmalı Kombi Fan Tamiri*Baymak Türkiye kombi servisi sistemin en önemli iki elemanı fan ve gaz valfidir.
* Değişken hızlı fan,gerekli devir sayısını sağlayan sinyal,dış hava sıcaklığını referans alan ve yanma için gerekli hava miktarını sağlayan optimum fan devir sayısını hesaplayan elektronik regülasyon sisteminden alır.
* sinyal konutun o anki hava koşullarında ısıtabilmesi için gerekli olan enrjiyi temin edecek yanmayı sağlayacak hava miktarına göre fan devrini ayarlar.
* Değişken hızlı,DC motorlu kazan besleme fanı elektrik tüketimini klasik kazanlara göre % 15-50 arasında azaltmaktadır.

Baymak Türkiye kombi Yoğuşma Nedir?

Yoğuşma, Türkiye kombi Baymak servisi  sıcak kullanım suyu ve ısıtma suyu elde etmede kullanılan teknolojideki en son yeniliktir.

Buharı yoğunlaştıran özel ısı eşanjörü ile yoğuşmadaki gizli ısı bacadan geri kazanıldığı için Türkiye kombi baymak yoğuşmalı kombiler klasik kombilere göre daha verimlidir.
Geleneksel ısıtma sistemlerine göre enerji tasarrufu sağlarlar.
Türkiye kombi Baymak servisi Emisyon değerleri normal yanmaya göre CO’da %80 ve Nox’de %90 oranında daha düşüktür. Bu sayede doğal enerji kaynaklarından tasarruf edildiği gibi, çevre de korunmuş olur.

Buharı yoğuşturan özel ısı bacadan geri kazanıldığı için, Turbo kombilerden %110′a varan (Luna HT modellerde DIN4702-T8 normuna göre ortalama değer) verim alınmaktadır.

Enerji tasarrufu:
Dünyamızdaki enerji kaynaklarının doğru kullanımı, Türkiye kombi Baymak servisi  modern toplumların gerçek bir sorunudur. Hayatımız ve refahımız için enerji üretirken, daha rasyonel ve verimli kullanımını özendirmediğimiz taktirde yakın gelecekte tükenecek olan doğal kaynakları kullanıyoruz.
Geleneksel ısıtma sistemlerine göre %35’e varan enerji tasarrufu sağlaması ve emisyon değerlerinin (%80 CO ve %90 Nox) düşük olması nedeniyle yoğuşma teknolojisi, enerjinin rasyonel kullanımı yönünde büyük bir adımdır.

Ayrıca yüksek verimli baymak yoğuşmalı kazanların yıllık CO2 emisyon değerleri standart verime sahip olan kazanlara göre ortalama %20 daha azdır.
Hollanda ve Almanya 80’li yıllarda baymak yoğuşmalı kazanların montajını arttırmak için bu teknolojiyi seçenleri teşvik etmeye başladı.

İngiltere, Nisan 2005’ten bu yana (bir takım istisnalar ile birlikte), montajı yapılan bütün kazanların SEDBUK Band A (mevsimlik verimlilik > 90%) veya SEDBUK Band B (mevsimlik verimlilik 86% – 90%) olması zorunluluğu getirildi.
Fransa bu yıldan itibaren enerji tüketimini azaltan uygulamalarda %40’a varan vergi indirimi uygulamaya başlayacak.
İtalya ise yakında sadece baymak yoğuşmalı kazan kullanımı için –yeni montajlarda- gerekli yeni düzenlemeler yapacak Türkiye kombi Baymak Yoğuşmalı Kombi Servisi, Türkiye kombi Baymak Servisi, Baymak Türkiye kombi Yoğuşmalı Servisi

 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Call Now Button0216 639 14 24