Home / İletişim / Kavacık

Kavacık

KAVACIK BAYMAK KOMBİ SERVİSİ 0216 639 14 24 

Kavacık Baymak ServisiKavacık Baymak Kombi Servisi olarak; Kavacık bölgesinde yaşayan değerli Baymak Kombi kullanıcılarına sene boyunca 24 saat arıza tamiratı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca kombilerin belirli aralıklar ile yapılması mecburi olan bakımlarını eğitimli personelimiz, teknolojik ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Kavacık Baymak Kombi Servisi olarak ana misyonumuz güvenli ve kaliteli hizmettir.

Yıllar boyunca edindiğimiz deneyimler ile teknik altyapı ve modern donanımlarımız ile Kavacık bölgesinin en büyük kombi servisi olma yolunda emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

Arıza çağrılarınız çağrı merkezimizde destek personelimizce toplanmakta ve bölgede hizmet veren mobil araçlarımıza anında bildirilmektedir. Kavacık bölgesinin en hızlı mobil araç filosunu bünyesinde barındıran Kavacık Baymak Kombi Servisi; güvenilir olma yanında hızlı ve prensipli çalışması sayesinde vakit kaybını önüne geçerek en kısa zamanda arızalarınızın giderilmesini sağlayarak olası mağduriyetlerin önüne geçer.

Kavacık Kombi Servisi bölgesinde en kaliteli tamirat ve onarımı en uygun fiyatlandırmalarla sağlayan tek kombi servisidir.

KAVACIK BAYMAK KOMBİ SERVİSİNDEN KOMBİ BAKIMI İÇİN ÖNERİLER:

Kombi bakımı Kış mevsimi dışında özellikle yaz sezonunun sonuyla sonbahar mevsiminin ortalarına kadar geçen süre içerisinde yapılmalıdır, senede 1 kere bakım yaptırmak kombi performansını artırarak uzun ömürlü olmasını sağladığı yadsınamayacak bir realitedir.

  • Baymak kombi yanma haznesi tozlardan arındırılmalı.
  • Baymak kombi cihazının filtresini tesisattan ayırıp temizlemeli.
  • Baymak kombi cihazının brulör kısmı yıkanmalı.
  • Baymak kombi cihazında meme içerisindeki gözlerde biriken kalıntılar, tozlar ve yabancı maddeler temizlenmeli.
  • Baymak Kombi cihazındaki prop gözenekleri temizlenmelidir.
  • Baymak kombi cihazının ateşleme sistemindeki elektrotları zımpara ile zımparalanmalıdır.
  • Baymak kombi cihazının fanı fırçalanmalı ve tozlardan, yabancı maddelerden arındırılmalıdır.
  • Baymak kombi cihazının genleşme tankında hava ölçümü yapılmalı ve kontrol edilmelidir.
  • Termostatlar kontrol edilmeli, hassaslık niteliğini kaybetmiş termostatların yerine orijinal parçalar monte edilmelidir.
  • Baymak kombi cihazının kalori kapasite ayarı, gaz valfi ayarı, verimliliği, sıcak su akıtma özelliği, sorunsuz çalışma işlevleri kontrol edilerek, daha sonra kullanıcıya teslim edilmeli, yapılan kontrollerde en küçük bir sorun varsa arızayı gidermeden kullanıcıya teslim edilmemeli.

Kavacık Baymak Kombi Servisinin Bakım ve Tamirat Yaptığı Isıtma Cihazları:

Baymak marka bireysel ısıtma ve sıcak su üretilmesini sağlayan doğal gaz ile çalışan tüm cihazların;

Tamiratı, bakım ve onarım işlemleri Kavacık Kombi Servisinin kombi kullanıcılarına sunduğu başlıca hizmetlerdir.

Call Now Button0216 639 14 24