Home / Faturanızı Düşürmek İçin

Faturanızı Düşürmek İçin

Kullandığınız Doğalgaz Faturanızı Düşürmek İster misiniz?

Baymak Kombinizin  Servisi Doğalgaz FaturasıGünümüzde azalan kaynaklar ve son dönemde gelen dolgun zamlar doğalgazın değerine değer kattı. Artık doğalgaz eskisinden daha da kıymetli.

Zamanla gün geçtikçe artan doğalgaz faturaları yüzünden en ucuz ve temiz ısınma alternatiflerinden doğalgaz 1 baymak kombilerinde de tasarruf çok önemli bir kavram haline geldi. Doğalgaz faturanızı cep yakmayacak hale getirmek için alabileceğiniz bir kaç tedbir var.

Binanızda Yoğuşmalı 1 baymak kombi Kullanın!

Kullandığınız Yoğuşmalı 1 baymak kombiler dışarıya atılan suyun buharını ısıtma işleminde kullanabilen 1 baymak kombilerdir. Yani yoğuşmalı 1 baymak kombiler, sahip oldukları teknloloji sayesinde normal 1 baymak kombiler için atıktan ibaret olan gaz halindeki su buharını sıvı hale dönüştürerek kendine fazladan ve masrafsız bir ısı kaynağı yaratmış olur. Yoğuşmalı 1 baymak kombileri tercih edin, hem faturanıza hem de doğaya bir iyilik yapmış olun.

Binanıza Isı Yalıtımızı Yaptırın!

Kullanılan ısı yalıtımı olmayan bir evde kapılardan, pencerelerden ve duvarlardan kaynaklanan ısı kaybının %50 seviyesine çıkabileceğini biliyor muydunuz? Isı yalıtımınızın olmaması demek faturanıza yansıyan miktarın bir kısmını dışarıdaki havayı ısıtmak için harcıyorsunuz demektir. Isı yalıtımını kazançlı bir yatırım olarak düşünün. Bir seferlik yapacağınız yatırım yıllar boyunca doğalgaz faturanıza yansıyarak cebinizi rahatlatacak.

1 baymak kombi cihazınıza Bakım Yaptırın!

Binanızın doğalgaz sisteminizin bakımını düzenli yaptırmak cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Sorunsuz çalışan bir ısıtma sistemi verimli ısınma demektir. Verimli ısınarak doğalgaz ısıtma sisteminizin tüm kapasitesinden yararlanmış olursunuz. Böylece gerektiği kadar ısıtmayan 1 baymak kservisi kombiler veya bakımsızlıktan ısı kaybına neden olan doğalgaz sistemleriyle faturanıza fazladan yük bindirmemiş olursunuz.

 

Call Now Button0216 639 14 24